Кафедра‎ > ‎

Наукова робота


Наукова робота на кафедрі

    Ведуться наукові розробки по міжкафедральній тематиці, вивчається ефективність нових медичних препаратів для лікування запальних процесів шийки матки, по профілактиці та лікуванню ускладнень в клімактеричному періоді жінки. Продовжується наукова робота по вивченню ефективності нових препаратів для лікування TORCH – інфекції у гінекологічних хворих та при вагітності. Працівники кафедри щороку друкують по 8-10 наукових статей і тез в різні наукових журналах та збірниках України і 2-4 статті та тези з навчально – методичної роботи.
    З 2000 року щорічно колектив кафедри проводить всеукраїнські акушерсько-гінекологічні науково-практичні конференції на базі конгрес – центру “ Червона калина” Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського за участю 10-20 провідних професорів акушерів-гінекологів України з виданням наукових праць в журналі ВАКу.
    Кафедра акушерства та гінекології ННІ ПО є засновником науково-практичного журналу «Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології» який видається Тернопільським державним медичним університетом імені І.Я. Горбачевського «Укрмедкнига» який внесено до переліку наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт з медицини (додаток до Постанови Президії ВАК України від 27.05.2009 № 1 – 05/2 ). Проф. Бойчук А.В. є головним редактором журналу “Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології”, науковий секретар журналу доц. Бегош Б.М.

Учасники науково-практичної конференції «Актуальні питання сучасного акушерства» на базі НОК «Червона калина»

    З 2010 року колектив кафедри приймає участь в розробці нової міжкафедральної роботи на тему: Розробка та впровадження ефективних методів та засобів діагностики, лікування і профілактики порушень репродуктивного здоров’я жінки та перинатальної охорони плоду