Особиста сторінка

Завідувач кафедри — д.м.н., проф. Бойчук Алла Володимирівна

    З 2001 року по даний час кафедру акушерства та гінекології ННІ ПО очолює доктор медичних наук, професор Бойчук Алла Володимирівна. В 1989 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: «Клініко-патогенетичне обґрунтування комплексного лікування післяабортних і післяродових ендометритів”. В 2001 році захистила докторську дисертацію на здобуття ступеня доктора медичних наук «Діагностика та лікування запальних захворювань матки та придатків в залежності від гормональної, ендокринної та оксидантної функції організму”
    Професор Бойчук А.В. автор 150 наукових робіт, з них 3 патенти, 2 рацпропозиції, 2 компакт-диски. Підготувала двох магістрів, чотирьох кандидатів медичних наук за останні п’ять років (О.О. Берегуляк, Н.В. Петренко, І.М. Нікітіна). Зав. кафедрою проф. А.В. Бойчук є головою Спеціалізованої Вченої ради із захисту кандидатських дисертацій з акушерства та гінекології, педіатрії при Тернопільському державному медичному університеті імені І.Я. Горбачевського, та членом спеціалізованої вченої ради профільної з захисту кандидатських та докторських дисертацій при Львівському державному національному медичному університеті ім. Д. Галицького.
    Зав. кафедрою проф. А.В. Бойчук володіє всіма видами акушерських та гінекологічних операцій. За останніх роки впровадила органозберігаючі операції при різних видах маткових кровотеч, лапороскопічним доступом патологічних станів на придатках матки і матці та інтравагінальні екстирпації матки.