Сторінка викладача

Доцент кафедри — к.м.н., Коптюх Валентина Іванівна

    В 1966 році стала студенткою Тернопільсьго державного медичного інституту. Мрія стати акушер-гінекологом зародилася на останніх курсах ВУЗУ. Тому після закінчення інституту в 1972 році поїхала працювати в Чортківську центральну районну лікарню лікарем акушером-гінекологом. З 1975 року по 1980 рік працювала лікарем акушер-гінекологом в міській лікарні №2 міста Тернополя.
    В 1980 році поїхала навчатися в клінічну ординатуру Київського Науково-дослідного інституту. Працюючи в відділенні реабілітації репродуктивного здоров’я жінки почала активно збирати матеріали для написання дисертації по діагностиці та лікуванні трубного непліддя жінок. В 1983 році закінчила та успішно захистила дисертацію на звання кандидата медичних наук в Київському НДІ педіатрії акушерства та гінекології.
    В 1983 році прийнята асистентом кафедри акушерства та гінекології ФПО Тернопільського державного медичного інституту. З 2002 року отримала звання доцента цієї ж кафедри.
    Впродовж 40 років Коптюх В.І. успішно поєднує педагогічну, наукову та лікувальну діяльність. З 1983 року має вищу лікарську категорію. Надає кваліфіковану допомогу вагітним, роділлям та жінкам які страждають непліддям. Завдяки її зусиллям сотні жінок відчули радість та щастя бути матір’ю.
    Наукові інтереси:
    Діагностика та лікування безпліддя, невиношування вагітності, корекція істміко-цервікальної недостатності модифікованим швом на шийку матки, регуляція менструального циклу та клімактеричних розладів.