На кафедрi з 2008 року впроваджено навчання лiкарiв-курсантів акушер-гiнекологів з тематичних циклiв: «Невiдкладна допомога в акушерствi та гiнекологiї»- одномісячний цикл. З 2009 року розпочато навчання на циклі «Пренатальна діагностика»- одномісячний цикл, «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки» - тривалістю один місяць. З 2010 року впроваджено в навчальний процес цикл «Оперативне акушерство» - одномісячний цикл, передатестацiйна пiдготовка курсантiв, цикли тематичного вдосконалення та цикли стажування курсантiв.

Кафедрою акушерства та гінекології проводяться щорічні міжнародні науково-практичні конференції "Актуальні питання сучасного акушерства".

Проф. А.В. Бойчук проводить методичне засідання кафедри акушерства та гінекології навчально-наукового інституту післядипломної освіти із викладачами кафедри (2018 рік)

Кафедра здійснює виїзднi передатестацiйнi цикли для лiкарiв-курсантiв Рiвненської області, а також на базі кафедри проводяться передатестацiйнi цикли для лікарів – курсантів акушер-гінекологів Тернопільської, Львівської, Волинської, Житомирської, Київської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

З 2008 року на кафедрi розроблено 12 робочих програм: для передатестацiйного циклу лiкарiв-курсантiв, лiкарiв курсантiв стажистiв, для лiкарiв-iнтернiв I року навчання, лiкарiв-iнтернiв II року навчання, для лiкарiв-курсантiв з циклу "Загальна практика - сiмейна медицина". для такого ж циклу лiкарiв-iнтернiв, лiкарiв-iнтернiв з циклу "Хiрургiя", лiкарiв-iнтернiв з циклу "Невiдкладна допомога в медицинi".

Доц. Ониськів проводить заняття із лікарями-інтернами з циклу "Невідкладна допомога в медицині" в симуляційному центрі (2018 рік)

Відповідно до наказу №484 кафедрою розроблені наступні цикли тематичного вдосконалення «Пренатальна діагностика».

Доц. О.І. Хлібовська проводить заняття з лікарями-інтернами в кабінеті ультразвукової діагностики під час обстеження вагітної (2018 рік)

«Ведення фізіологічної вагітності» для лікарів-курсантів «Загальної практики-сімейної медицини».

Доц. Б.М. Бегош проводить практичне заняття з фантомного курсу з лікарями-інтернами (2018 рік)

Доц. В.С. Шадріна проводить заняття з лікарями –інтернами в кабінеті кольпоскопічної діагностики патології шийки матки (2018 рік)

«Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «Оперативне акушерство», «Гінекологічна ендокринологія», «Невідкладна допомога при термінальних станах в акушерстві та гінекології. В навчальний процес на кафедрі впроваджуються і нові методики навчання: проводились лекції з застосуванням телекомунікаційного зв’язку, широко використовуються комп’ютерні тестові програми, створені навчальні комп’ютерні тематичні диски – «Практична гінекологія», «Акушерський фантом», «Акушерський фантом» (англійською мовою). З 2007 по 2010 рр. працівниками кафедри видано навчальний посібник «Советы молодожонам» та підручник для студентів стоматологічного факультету. Всі лекції для лікарів-інтернів та лікарів-курсантів читаються з використанням мультимедійної техніки.

Доц. Коптюх В.І. читає лекцію лікарям-інтернам в навчальній аудиторії (2018 рік)