Навчально-методична робота

На кафедрi з 2008 року впроваджено навчання лiкарiв-курсантів акушер-гiнекологів з тематичних циклiв: «Невiдкладна допомога в акушерствi та гiнекологiї»- одномісячний цикл. З 2009 року розпочато навчання на циклі «Пренатальна діагностика»- одномісячний цикл, «Кольпоскопічна діагностика патології шийки матки» - тривалістю один місяць. З 2010 року впроваджено в навчальний процес цикл «Оперативне акушерство» - одномісячний цикл, передатестацiйна пiдготовка курсантiв, цикли тематичного вдосконалення та цикли стажування курсантiв.

Кафедрою акушерства та гінекології проводяться щорічні міжнародні науково-практичні конференції "Актуальні питання сучасного акушерства".

Методичне засідання кафедри акушерства та гінекології навчально-наукового інституту післядипломної освіти.

Кафедра здійснює виїзднi передатестацiйнi цикли для лiкарiв-курсантiв Рiвненської області, а також на базі кафедри проводяться передатестацiйнi цикли для лікарів – курсантів акушер-гінекологів Тернопільської, Львівської, Волинської, Житомирської, Київської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

З 2008 року на кафедрi розроблено 12 робочих програм: для передатестацiйного циклу лiкарiв-курсантiв, лiкарiв курсантiв стажистiв, для лiкарiв-iнтернiв I року навчання, лiкарiв-iнтернiв II року навчання, для лiкарiв-курсантiв з циклу "Загальна практика - сiмейна медицина". для такого ж циклу лiкарiв-iнтернiв, лiкарiв-iнтернiв з циклу "Хiрургiя", лiкарiв-iнтернiв з циклу "Невiдкладна допомога в медицинi".

Професорський обхід в гінекологічному відділенні ТМКЛ №2.

Відповідно до наказу №484 кафедрою розроблені наступні цикли тематичного вдосконалення «Пренатальна діагностика».

Доц. О.І. Хлібовська проводить заняття з лікарями-інтернами в кабінеті ультразвукової діагностики під час обстеження вагітної.

«Ведення фізіологічної вагітності» для лікарів-курсантів «Загальної практики-сімейної медицини».

Доц. Б.М. Бегош на практичному занятті з фантомного курсу з лікарями-інтернами

Доц. В.С. Шадріна в кабінеті кольпоскопічної діагностики патології шийки матки на занятті з лікарями –інтернами.

«Невідкладні стани в акушерстві та гінекології», «Оперативне акушерство», «Гінекологічна ендокринологія», «Невідкладна допомога при термінальних станах в акушерстві та гінекології. В навчальний процес на кафедрі впроваджуються і нові методики навчання: проводились лекції з застосуванням телекомунікаційного зв’язку, широко використовуються комп’ютерні тестові програми, створені навчальні комп’ютерні тематичні диски – «Практична гінекологія», «Акушерський фантом», «Акушерський фантом» (англійською мовою). З 2007 по 2010 рр. працівниками кафедри видано навчальний посібник «Советы молодожонам» та підручник для студентів стоматологічного факультету. Всі лекції для лікарів-інтернів та лікарів-курсантів читаються з використанням мультимедійної техніки.

Лекцію читає доктор медичних наук, професор А.Ю. Франчук